Close
Close
Account
Forgot password?
Close
Cart
Filter
Categories
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
{{ FILTER.NAME }}
Price
Price: Low to High
Price: High to Low
Newest to Oldest
Oldest to Newest
Random
Trinket Half Gold - 2024 New
8,765.68 TL
8,765.68 TL
Remittance Price : 8,502.71 TL %3  Discount
Ziynet Half Gold - Old (With Handle)
8,626.48 TL
8,626.48 TL
Remittance Price : 8,367.69 TL %3  Discount

Yarım Altın

Yarım Altın Ayar Seçenekleri Nelerdir?

Yarım Altın Ayar Çeşitleri 0.995 saflığında 24 ayar has altından ya da 0.916 saflığında 22 ayar has altından yapılabilir. Kuplu Yarım Altın, Kulpsuz Yarım Altın, Eski Yarım Altın, Yeni Yarım Altın Olarak Modelleri Mevcuttur.

Hediyelik Yarım Altın Modelleri ile Sevdiklerinizi Gülümsetin

Değerini Asla Kaybetmeyen Hediyelerden Olan Altın, Sevdiklerinizi de Mutlu Eder. Takı Olarak da Kullanabileceğiniz Yarım Altın Bileklik ve Kolye Olarak Tasarlanabilir. Halk Arasında Yastık Altı Olarak Tanımlanan Yatırımlar için En Çok Kullanılan Kıymetli Maden Ürünü Yarım Altındır.

Yarım Altın Alırken Bilinmesi Gereken Detaylar Nelerdir?

Altın Alırken Ayar Damgası ve Patent Damgasına Bakılmalıdır. Patent Damgası Olmayabilir. Ancak Ayar Damgası Kesinlikle Olmalıdır. Altın satın alırken, altının gram olarak ağırlığını, gram fiyatını ve gram işçiliğinin Bilinmesi Gerekiyor.

Eski ve Yeni Tarihli Yarım Altın Modellerinin Farkları Nelerdir?

Eski Tarihli Yarım Altın ve Yeni Tarihli Yarım Modellerinde Yıl Damgası Farklıdır. Bu Yıl Damgası Yarım Altının Basım Tarihini Gösterir. Aradaki Fiyat Farklı Çok Olmamasına Rağmen Eski Yarım Altın, Yeni Yarım Altın Fiyatı ile Karşılaştırıldığında Daha Uygundur.

Sorunun cevabını net ve keskin ifadelerle yanıtlayan kısa birkaç paragraf olarak yazılmalıdır.

Yarım Altın Fiyatları 2023

Yarım Altın Fiyatı Altın Kuruna Göre Belirlenir. Yarım Altın Fiyatı Her Gün Anlık Olarak Altın Kuruna Göre Güncellenir. Altın Fiyatı Hesaplanırken Altın Ayarına da Bakılır ve Yarım Altın Fiyatı Belirlenir.

Yarım Altın Özel Günlerin Vazgeçilmez Hediyelerindendir. Yatırım İçin de Oldukça Uygun Bulunur. Takı Olarak da Kullanabileceğiniz Yarım Altın Ürünlerinde Ayar Damgalı ve Patent Damgalı Olan Belirtilen Gramajlardadır.

Hızlı Kargo Sigortalı Gönderim, Damgalı Altın Alışverişlerinizi Agakulche.com Adresinden Güvenle Yapabilirsiniz. Uygun Fiyat Fırsatları, Taksitli Ödeme ve Havale Ödemelerinde Ek indirim Avantajlarından Yararlanın.