Kapat
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Hakkımızda

agakulche-aboutus-banner1.jpg (1.05 MB)    Agabullion'un bir markası olan AgaKulche, altın endüstrisinde ileri   teknolojiler  ve dijital platformlar aracılığıyla son teknoloji değerli metal yatırım   çözümleri  sağlamasıyla ünlüdür.

    AgaBullion, yerelden küresel pazarlara kadar tüm değerli metal tedarik   zincirinde benzersiz bir uzmanlığa ve deneyime sahiptir. Buna finansal         kurumlar,   merkez bankaları, devlet kurumları, ticaret evleri, iyi teslimat onaylı rafineriler, toptan   ve perakende kuyumcular, yatırımcılar ve daha fazlası dahildir. Kendilerini iş   mükemmelliği, fikir liderliği, yenilikçilik ve dünya çapında kabul görmüş en   iyi uygulamalara uygunluk sağlamaya adamıştır.

    AgaKulche, son teknoloji bir külçe çevrimiçi mağazasıdır. Çeşitli ürün   yelpazemiz, Devlet Darphanesi ve Borsa İstanbul tarafından akredite edilmiş yük   dağıtım rafinerilerinden temin edilen külçe külçeleri ve madeni paraları içermektedir.

    Türkiye'de uluslararası yasal ihale madeni paraları ve LBMA'nın London Good   Delivery onaylı rafinerileri 1kg külçe altın satan tek online platformuz.