Kapat
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 (üç) iş günü içerisinde (Pazartesi-Cuma aralığında) kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul / Kuyumcukent lokasyonuna uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Loomis Sigorta Şirketi ve Yurtiçi Kargo ile, aynı gün teslimat seçmeniz durumunda ise Kurye Firması aracılığıyla size teslim edilecektir.

Birden fazla tüketicinin aynı ürünü almasının söz konusu olduğu durumlarda, ender de olsa ürün stoklarda tükenmektedir. Böyle bir durumda; ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketici konumundaki ALICI’ya temin edilemez (gönderim sağlanamaz) ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücreti hiçbir surette iade edilmez.

Kargo tutanağını imzalamadan önce kargolanmış paketinizin taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kargo paketinizde herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kargonuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kargo paketi hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından ve/veya eksikliğinden www.agakulche.com ve AGADIGITAL ELEKTRONİK MAĞAZACILIK VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sorumlu değildir.

ALICI’NIN TEMERRÜDÜ

ALICI’nın temerrüde düşmesi halinde, ALICI, temerrütten ve borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın oluşan her türlü zarar ve ziyanını ödemeyi kabul eder. ALICI’nın temerrüdünün SATICI’nın ağır kusurundan kaynaklandığı hallerde ALICI herhangi bir zarar ve ziyan talebini karşılamak mecburiyetinde olmayacaktır.