Kapat
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Rastgele

Alyans Modelleri

Alyans yüzükler çiftler arasındaki bağı simgeleyen en önemli takılardır. Bu nedenle özenle ve zevke uygun olarak seçilmelidir. Kategorimizde birbirinden güzel alyans modelleri sergileniyor. Tarz ve özel bir nüansı ortaya çıkaran bu alyansların fiyatlarının da uygun oluşu, daha rahat bir alışveriş oluşturuyor.

Sizler de en güzel ve tarz alyansları alyans fiyatları açısından daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Zevk ve tercihlerinize hitap eden alyans yüzük seçenekleriniz sitemizden seçerek cazip fiyatlı olarak satın alabilirsiniz.

Alyans fiyatları

Alyanslar çiftlerin hayat boyu kullanacakları takılardandır. Bu nedenle alyans satın alınırken özenle davranmak gerekir.

Kategorimizde en güzel ve modern;

  • Gümüş alyans
  • Beyaz altın alyans,
  • Sarı altın alyans,
  • El işçiliği alyans,
  • 14 ayar alyans,
  • Düz alyans,
  • İnce alyans ve daha birçok farklı fiyat ve özelliklere sahip olan beyaz altın alyans seçenekleri sergileniyor.

Sizler de alyans satın almak için özel bir adres arıyorsanız sitemizi inceleyebilirsiniz. Zevk ve tercihlerinize uygun olan erkek alyans ve kadın alyans modelleri arasından tercihler yapabilirsiniz. Bütçenizi yormadan uygun fiyatlarla alyans satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Alyans Yüzük

Alyanslar çiftler açısından maddi anlamda önemli olduğu kadar manevi anlamda da önemlidir. Bu bakımdan farklı özelliklere sahip olan alyanslar dizayn ediliyor. Ancak klasik alyans yeri doldurulamayan alyans seçeneğini oluşturuyor. Standımızda en güzel modellere sahip olan düz alyans seçenekleri yer alıyor.

Aynı zamanda nişanlanacak çiftler için kullanılabilecek olan ince alyans seçeneklerine de yer veriliyor. Birbirinden güzel ve modern tasarımlı alyans seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Şık ve zarif tasarımlı, özenle dizayn edilmiş 14 ayar alyans seçimi yapmak için kategorimize göz atabilirsiniz.

Mükemmel tasarımda ve sıra dışı alyans modellerini sitemizde bulabilir, en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Size özel olan alyansı indirimli fiyat seçenekleri ile satın almak için standımızı tercih edebilirsiniz.